Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Énekgyakorlási problémák otthon?

Énekgyakorlási problémák otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Énekelni "tanulok"(otthon)és az az igazság hogy nem is vagyok olyan rossz:D

Az egyik zenéhez értő ismerősöm azt mondta hogy menjek tanárhoz vagy gyakoroljak otthon.

Na most én az utóbbira törekszem mivel énektanárra nincs pénzem, nem akarok eljárni és nem is igazán találtam szóval az otthoni gyakorlásra gondoltam.

Szóval csak az a bökkenő hogy elég sokan vagyunk testvérek és egyszerűen nincs nyugodt "helyem" gyakorolni.Egyszer elhatároztam hogy elkezdem el is kezdtem, de vagy rám szólnak hogy maradj már csendben, vagy kiröhögnek. Szóval tudnátok valami megoldást?



2019. dec. 10. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el tanárhoz. Az árát a megfelelő helyen és időben simán összeénekled, ha elég jó vagy. Ott biztos fejlődni fogsz és nem lesz rád szólva.
2019. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!