Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kakiljak iskolában van...

Hogyan kakiljak iskolában van más helyeken amik nem otthon vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok máshol csak otthon elmenni nyugodtan mosdóba, ezért van hogy iskolában egész nap görcsöl a hasam, mert csak azután jön az inger amikor már elindulok otthonról. Az iskolában pedig nem tudok, mert félek hogy meghallják a többiek vagy egyszerűen nem lesz időm rá, mert van hogy 15 percre is szükségem lenne. Persze mire hazaérek addigra már nem kell. Amikor meg megpróbálok elmenni a suliban hiába ülök ott 5 percen át nem történik semmi, de közben ugyanúgy érzem hogy kell. Mit tegyek hogy meg tudjam győzni magam arra, hogy az iskolában is tudjak nagywc-zni?
2019. nov. 7. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz ügy, sokan vannak ezzel így hidd el.. Azt mondják reggel éhgyomorra ha iszol melegvizet akkor az serkenti a bélmozgást. Lehet ki kellene probálnod, és akkor még otthon tudnál indulás elött kakkantani 😁

[link]

2019. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2019. nov. 8. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok vele. Koleszban volt, hogy 5 napig nem tudtam elmenni.. És hát elég kellemetlen tud lenni. Átérzem a helyzeted. :D
2019. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli kávé segít.
2019. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem kávézom, de elvileg a forró víz is ilyen hatással van. Mindenképpen kipróbálom! :)
2019. nov. 9. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak melegvíz, nem forró 😁
2019. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!