Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigaretta és kávé hatása...

Cigaretta és kávé hatása lehet ez?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalaitok? Egyik helyen azt olvastam fogyaszt, mert felporgeti az anyagcserét, beinditja az emésztést, a masik helyen meg hogy hizlal. Ha cigizek, normalis hogy mindig köhögök es nem veszi el az etvagyam sem, viszont jó kedvem lesz es kicsit felszabadultabbnak erzem magam kozben meg utana?

2019. dec. 12. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nálam biztos nincs ilyen hatása. Pláne ha cukorral iszod a kávét...
2019. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ciginél inkább az van, hogy ha valaki leszokik róla, akkor pótcselekvésként nassolni kezd, és hízni fog. Ha mindig köhögsz a cigitől, akkor tanácsolom hagyd abba. Irritálja a légcsövedet, és előbb útóbb meg lesz az eredménye. (asztma, gégerák, tüdőrák stb)

Kávé sok embert inkább csak éberen tart, felpörgeti, de nem fogyasztja. Sokan a kávét tejjel, cukorral isszák. Inkább hízlal az is.

2019. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem egyutt szoktam a kettőt. Nalam a kv az zold kávé, 0.1es tejjel es edesitoszerrel

Cigizni meg sose cigiztem, csak szeretném ha a parom leszokna es mindig mikor erzem rajta a cigi szagit akkor direkt ragyujtok, de mindig megköhögtet.

2019. dec. 12. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A kávé (mint minden keserű anyag) aktiválja a bélbolyhokat, ekképpen valóban segíti az emésztést. De hogy kit hizlal, kit fogyaszt, az az aktuális bélflórától függ. A cigaretta segít a nassolási vágy leküzdésében, de hamar rabbá tesz, és többet árt, mint használ.
2019. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!