Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

S.61 kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Mobilexpo.hu internetes webáruházzal kapcsolatban? Én rendeltem tőlük, a vételárat átutaltam, de azóta sem email-en sem telefonon nem tudom elérni Őket. Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

#Mobilexpo-átverés-becsapás
2019. dec. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy ez valami kamu oldal.

Néztem a honlapot nincs megadva telefonos elérhetőség.

Az is gyanús, hogy csak előre utalással lehet fizetni.


Fel van tüntetve az Olcsóbbat.hu viszont ott nem szerepel a partnerek listájában.


Az árukereső.hu-n is szerepel viszont a legrégebbi értékelése 4 hete volt a legrégebbi értékelése de valószínűleg ezek kamu értékelések mert le vannak szavazva.

[link]

Nagyon ügyesen megcsinálták.


Szerintem tegyél bejelentést a rendőrségen.

2019. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kifejezetten a black freday-re lett össze hozva.
2019. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egy rakat cég van ugyanazon a címen székhelyként nyilvántartva. Tuti, hogy kamu webshop

2019. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az! Elvileg rajta van a rendőrség az ügyön, de én is teszek feljelentést, még ha csak 15ezer forintról is van szó...
2019. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!