Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most regisztráltam az ügyfélka...

Most regisztráltam az ügyfélkapun, vagy is most csináltam, mostnár kötelezve leszek hogy az adóbevallásom ezen keresztűl intézzem? Vagy amíg nem kűldök a NAV felé rolla valamit, addig nem étesitenek semmi ről.

Figyelt kérdés
Kormányablak

2019. dec. 12. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd, nem fog menni...
2019. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy magyar? (mostnár, rolla, semmi ről).


A NAV majdnem mindenkinek megcsinálja a tervezetet, amit csak el kell fogadni. De még az sem fontos.

Cégeknek meg már pár éve kötelező az elektronikus bevallás.

2019. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapu-regisztráció ad lehetőségeket, de azokat nem kötelező használni.

Például, lehet online időpontot foglalni, de nem kötelező. Lehet adott ügyeket online indítani, de nem kötelező. Le lehet kérdezni gépjárműadatokat, de nem kötelező. Lehet szolgáltatóknál adott ügyeket online intézni, de nem kötelező.

2019. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!