Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Középiskolába járok és a fiúk folyton kibeszélnek és nevetnek rajtam. Kicsit pattanásos az arcom. És folyton ezzel cikiznek hogy milyen igénytelen vagyok... Én szeretnék már komoly kapcsolatot. Valami tipp hogy mit csináljak? (járok az arommal birgyogyaszhoz és kozmetikushoz is)

2019. dec. 14. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Rajuknezel és mond azt hogy mert te nagyon kulomb vagy inkabb torogy a magad dolgaval szenlapatolo hulye jenki.Vagy folyton ha mondanak valamit elkezdesz mosolyogni es azt mondod hogy koszonom anyira idegesiteni fogja oket eleg nagy eselyel hogy abba hagyjak
2019. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondd nekik azt, hogy "az én pattanásaim egyszer elmúlnak, mert kezeltetem őket, de a ti undorító viselkedésetek megmarad... sajnállak titeket".

Szerintem ezek után meggondolnák.


Amúgy maga a viselkedésük meglehetősen éretlen.

Van egy olyan mondás, és hiszem, hogy ez igaz is:

Ha igazságos az élet, ezt karmikusan még vissza fogják kapni, s ha Isten szeret téged, megengedi neked, hogy ezt majd lásd is.


((Csak annyit mondanék a fentikhez: az általános suliban folyton csesztettek. S mit tesz Isten (vagy a Karma), minden gúnyolódó népszerű lányt később ott hagyta a férje, egy, vagy több gyerekkel. Szóval nem lett "habos torta" életük.))

2019. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elozo vagyok mintha ott se lennek egxik fuleden be masikon ki ne is szolj hhozzauk soha es ne is nezz ra.uk addig amig abba nem hadjak ja es amit kozbe csinalsz folytasd es ne hagyd abba.
2019. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iskola után úgyis szétszéledtek. Fog akkor érdekelni a véleményük? Másrészt ha túl leszel a kamaszkoron, rendeződnek a hormonjaid, észre sem veszed, mikor tűntek el a pattanásaid.( Az étkezésedre nem árt figyelni, kevesebb csoki és Nutella)
2019. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!