Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban vettem fel...

Németországban vettem fel hiltelt fél évvel ezelőtt, de haza jöttem és nem fizetem. Körülbelül fél éve, mire számithatok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 04:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kattőt találhatsz,azt mint itt ha nem fizetsz.
2019. dec. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Jó tág ánuszrózsára.
2019. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Európai fizetési meghagyásra, és letiltásra a fizetésedből. A németek szeretik követni a szabályokat, náluk bürokracia sincs akkora,mint nálunk. A hivatalos utak ilyenkor sokkal gyorsabban beindulnak, mint Magyarországon. Saját tapasztalat családból: gyorshajtási büntetést is utánad küldenek Magyarorstágra, az itthoni állandó lakcímedre - magyarul. Ha egy síma gyorshajtádnak utánamennek, gondolod, hitelnek a bank nem fog utánamenni?
2019. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen hozzájön még egy csomó extra, kezelési költség, behajtás költségei, ez elég szépen meg fogja dobni az összeget, és hát a kamatok.

Mondjuk még mindig jobb mintha Ukrajnában vettél volna fel hitelt, mert akkor Szergej személyesen jönne behajtani.

2019. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Behajtják az utolsó eurócentig, az összes kapcsolódó költséggel és kamattal együtt, ami nem lesz kevés. Ez így is van rendjén.

A baj az, hogy előbb-utóbb betelik a pohár a németeknél és tisztességes embereknek sem fognak hitelt adni az olyan trógerek miatt mint te.

2019. dec. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"náluk bürokracia sincs akkora"


áá dehogy. kb egy lexikonnyi papirt adnak egy xaros szamlanyitashoz is. nem beszelve, ketszer műtöttek a honapban,de az annyi papirmunkaval jart, amivel 2 napig tüzelhettem volna, pedig csak egy vesekőről volt szó. meg jobban bürokratikusabbak mint otthon, legyen nyoma, meg alairasa mindennek.

2019. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!