Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán rendelt cipő hamisítvá...

Vaterán rendelt cipő hamisítvány. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vaterán Suba82 felhasználótól októberben rendeltem egy Air Jordan cipőt, időben meg is érkezett, de hamisítvány. Előtte e-mailben rákérdeztem, hogy eredeti-e, és ő biztosított a termék eredetiségéről. Azóta többször próbáltam megoldani az ügyet, jogi tanácsot is kértem, de a feljelentést el szeretném kerülni, mert nem tudom, lenne-e emiatt nekem anyagi kötelezettségem, illetve remélem, van egyszerűbb megoldás is. Köszönöm!
2011. ápr. 10. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a feljelentés van.


Bejelentheted a vaterának, de maximum kizárják, neked nem kártalanít a vatera semmit.

Ezen kívül ha nem tudsz az eladóval megegyezni akkor csak a feljelentés segít, ez teljesen ingyen van.

2011. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a pics ába az ilyen szemét csalót! Csalásért, ismeretlen tettes ellen(!!!) tegyél feljelentést! Nem kerül pénzbe!
2011. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyiert vetted?
2011. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!