Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok hozzá, hogy...

Ti mit szóltok hozzá, hogy Ruszó Tibi lett az Xfaktor győztese?

Figyelt kérdés
Megérdemli amúgy, de én Vanek Andornak szorítottam végig :(

#X-Faktor #Vanek Andor #győztes Ruszó Tibi
2019. dec. 15. 21:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mindent elmond a színvonal! Elég gáz hogy ő nyert de ezt is tudatosan csinálták mint elég sok dolgot. Egyre gyengébb a színvonal. Tény hogy jól énekel de bármelyik soron akad ilyen tesó csak annyira műveletlen hogy nem tud normálisan viselkedni sem. De a hangja azoknak is van ilyen jó. Nekik benne van a vérükben. Genetika.
2019. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes, hogy itt valakivel nem értettem egyet és mertünk egyet vitatkozni, azt kitörölték de a C-s hozzászólások (én is írtam) azok maradhattak. Mindegy, a lényeg, szerintem nem a származása, jó hangja volt, kedves gyereknek is tűnik, de az én meglátásom szerint ennyi nem elég. Ja de, itthon igen.
2019. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!