Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kapom ezt az élettől?

Miért kapom ezt az élettől?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok de már nem bírok semmit idegileg, mindig egy vidám gyerek voltam, nagyon jó volt az életem. Az egész gond szeptemberben kezdődött, olyan suliba kerültem amit annyira utálok hogy kő kemény depresszióban szenvedek miatta, nem bírom.(kovetkezo évre váltani fogok) utána jött az, hogy kiderült hogy megcsalta apám anyámat.. balhé ment több hónapon keresztül, majd elköltözött.. itt már gondolhatjátok, hogy meg akartam volna már inkább halni.. ez nem volt elég, még kiderültek komoly hazugságok, és ma megéltem az első autós karambolomat is.. egyszerűen legszívesebben nem akarnék már élni, ez nekem sok.. miért kapom ezt? Mit kell nekem ebből tanuljak?

2019. dec. 15. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ami nem öl meg az megerősít. Ezer oka lehet valakinek meghalni, de egy is elég az élethez.
2019. dec. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimis koromban én is gyűlöltem az iskolát, ahova jártam, kb úgy éreztem magamat, mint te. Aztán szüleim átvittek egy másikba, és gyakorlatilag egyik napról a másikra megváltozott minden, egészen máshogy kezdtem látni a világot és jól éreztem magamat a bőrömben.


Hidd el a suli váltás segíteni fog, de ehhez az is kell, hogy te nyitott legyél az új ismerősök felé! Ne azt lássák rajtad, hogy na ez egy befordulós depis gyerek, mert kifognak közösíteni. De ha nyitott vagy, érdeklődő és barátságos, akkor befogadnak és sokkal jobban fogod magadat érezni!

2019. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megolom magamat a g*cibe. Semmi sem jon ossze, valamit ki kellett volna fizessek online erre 20 ft kellett volna meg egyszeruen elegem van idegosszeroppanast kaptam
2019. dec. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!