Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Lehetséges, hogy azért kapom ezt a sok rosszat mert állandóan piszkálok/kibeszélek embereket és ezt mind visszakapom az élettől?

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, pénz, önbizalom, piszkálás, félelem, depresszió, bunkóság, család, fiatal, ember

máj. 17. 11:09  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Meg amikor nagyon nagyon ideges vagyok akkor szidom az Istent, tudom hogy ezt nem kéne mindig meg is bánom nagyon, de egyszerűen azt érzem,hogy összeesküdött ellenem az élet.:((

# 1/22Időpont máj. 17. 11:11 Privát üzenet
Ezt hívják úgy hogy karma.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont máj. 17. 11:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megpróbálok leszokni róla.

# 3/22Időpont máj. 17. 11:12 Privát üzenet

Ez változó! Csak saját magamból kiindulva sosem áskálódtam, tettem keresztbe senkinek, de mégis szeretett szívatni az élet! Néha még most sem kímél, csak most már próbálok hellyel-közzel, de fogást találni rajta, hogy ne toljanak ki velem!

Azt mondják sokan, hogy: 'színház a világ'..

Eddig nem akartam ezt bevenni, de már kezdek rájönni, hogy sok embernek megvan írva a 'szerepe'! Bár az is igaz, hogy az ember saját maga sorsának kovácsa és elvileg tudnia kéne irányítani a saját életét!

Igen ám, de ez nem minden esetben feltétlen helytálló!

Az elmúlt évek tapasztalatából azt látom, hogy sokszor sok minden nem úgy megy, ahogy kéne!

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont máj. 17. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy érzem rugdos a sors, nem tudom elengedni a múltat, folyton az ex barátom csajait szidom, nézegetem a képeit, másokat is szidok akik ráadásul nem is ártottak nekem, sőt még az utcán is kedvesen köszönnek..szó szerint olyan vagyok mint egy megkeseredett öreg asszony..egyébként 17/L

# 5/22Időpont máj. 17. 11:21 Privát üzenet
Pszichológust javaslok. Ennyi düh nem normális egy embernél sem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont máj. 17. 11:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pszichológushoz már jártam, nagyon semmit sem hatott.

# 7/22Időpont máj. 17. 11:27 Privát üzenet

17 évesen nem késő változtatni. Első lépés, hogy felismerted a problémát, a második, hogy fejleszted önmagad. Olvass utána, hogy mi a pszcihológiai oka, annak amiért áskálódsz és kibeszélsz másokat. Ha érted a miérteket segít. Egyébként én hiszek benne, hogy ha jót adsz, akkor jót kapsz. Ha ártasz másoknak, akkor visszakapod az élettől. Hiszek a karmában.

Minden helyzet, amit rosszul érint, elkezdek gondolkodni, hogy vajon ezt miért kaptam. Mit kell tanulnom, min kell változtatnom. Valamint megnézem, hogy ez a rossz milyen jót hozott az életembe. Nálam egy komoly betegség, teljesen más irányba vitte a személyiségem és az életem. Ezért annyira hálás vagyok, hogy hihetetlen.

A másik fontos dolog az életben a hála. Minden este rágondolok, hogy miért vagyok hálás. Sok dolog van, ha jól belegondolsz. Élsz, tudsz járni-kelni, süt rád a nap, tudsz levegőt venni, a család, a barátok, a rengeteg lehetőség stb.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont máj. 17. 11:29 Privát üzenet
Nem tudom miért kapod, de legalább megérdemled, nem sajnállak.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/22Időpont máj. 17. 11:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én megérdemlem?? miért is?

# 10/22Időpont máj. 17. 11:46 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az mire utal, ha valaki állandóan használ egy bizonyos szót?
Ti hogyan viselnétek el egy olyan okostojás (férfi) ügyfelet aki állandóan pofázik, be nem áll a szája, és mellette még viccesnek hiszi magát?
Miért érzi úgy haverom, hogy állandóan promóznia kell a kínai cuccokat?
Miért néz huszonévesen mindenki max.15-nek és állandóan problémám van abból, mert iskolakerülőnek titulálnak?
Miért ennyire tudatlan nép a magyar? Miért próbálják a véleményüket állandóan másra erőltetni?
Milyen felnőtt lesz az olyan gyerekből, akit a szülei nem engednek szinte soha játszani, és állandóan tanulnia kell, jó jegyeket hoznia? Ha pedig ezt nem teszi meg, akkor szídják vagy bántják?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!