Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy dohányboltan dolgozom, és...

Egy dohányboltan dolgozom, és az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy a cigipapírt vajon mindenki fűhöz veszi?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
NEm, a többség dohányhoz.
2019. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul fogalmazódott meg: létezik olyan, hogy a dohányt egyénileg csavargatják a papírjába. Kiszerelt, dobozos vagy tételes vagy hasonló dohány a neve - ezt te jobban tudod. A sógorom pedig így szívja a bagót, ezt meg én tudom. Sodorja a cigit, ahogyan régen is csinálták a bagósok.
2019. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont gondolom,a fiatal lányok inkább mást sodornak bele.
2019. dec. 16. 11:22
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad sodrod a dohányt jobban kijössz, olcsóbb is hisz kevesebb dohány fogy, ha tekert cigit szívsz ☺️
2019. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

" Viszont gondolom,a fiatal lányok inkább mást sodornak bele."


Ezt is rosszul gondolod, ök is többségében cigit csavarnak.

2019. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Ez úgy van hogy akik dohányt csavarnak bele, azok általában a kicsi 50-60-100 forintos columbus v primus fehér cigi papírt veszik. Ebből jó a sima dohány íze, és ez inkább a dohányhoz való..

Na most aki a 3-400 forintos smoking meg az ilyen kihúzható cp-t veszik azoknak a több mint 90%-a nem csak dohányt tesz bele.. 😃

2019. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Melyikre gondolsz?? A rendes hüvelyre amiben van szűrő?? Azzal szinte soha nem szívnak olyasmit.

Dohányboltból többnyire a sima cigipapírt azért veszik, hogy cigivel töltsék. Ezek szerint van aki rendesen sodorja. Egyik haveromnak volt olyan cigi töltője (ilyen félig gépi) ami azzal a papírral működött.


Általában blokkot vagy buszjegyet használnak ilyesmire. Bemennek boltba, ha másnem vesznek egy rágót, csokit vagy valamit és már ott is van. Meg gyakran szoktak kéregetni is ilyesmit. Én elsőnek naivan azt hittem hogy otthonra kell, mert az anyjuk elszámoltatja őket, hogy mire költenek :D

2019. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Ja ês amúgy azért van így, mert a sima dohányos cigi nem baj ha folyamatosan ég. Tehát ha leteszed az asztalra végig ég, ha nem szívja az ember.

A 350 forintos cigipapír meg azért jó a füves cigihez, mert ha leteszi az ember egyszerűen kialaszik. Így nem megy kárba a cucc. 😃

Ez a lényege. Dohányt azt a sima kicsiből tekerik mert akkor lesz hasonló a sima cigihez..

2019. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg vannak ugye azok amikhez külön van tipp (csiga) ilyen kis papír a cigipapír mellett. Ezt kifejezetten a füveseknek csinálják, mert a füstszűrő helyére azt kell belehajtogatni. Így nem szűri le a füstöt.. Erre gondoltam


[link]

2019. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Mi ez a lepontozás? 😃

én komoly füvesként mondom ezt mert 16 éve szívok füvet és herbált meg minden mást is


Senkit még csak nem is láttam életembe, aki 400-Ft-os CP-ből szívná a dohányt!


Akik dohányt szívnak azok hüvelybe töltik, vagy nagyritkán a kis papírba. Ilyenbe


[link]



Majd a fiatal lányok biztos a nagypapírba fognak dohányt tekerni :D

2019. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!