Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális dolog az,...

Mennyire normális dolog az, hogy bennem 8 évesen fogalmazódott meg először az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

Vissza tudok emlékezni azokra az időszakokra és tudom, hogy meg akartam halni.

Bennetek mikor fordult meg először ez a gondolat?



2018. nov. 19. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Bennem 9-10 évesen először
2018. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
10 évesen.
2018. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én 8 évesen még élveztem az életet és azt se tudtam, hogy mi az az öngyilkosság. Én 23-24 éves korom óta vagyok depressziós és azóta vannak öngyilkos gondolataim. Sőt már tervem is van, vettem magamnak egy szamuráj kardot és azzal szeppukut fogok elkövetni.
2018. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
És még mindig életben? Jó sokáig fogalmazgatjátok a nagy semmit akkor, és ezen versengtek?
2018. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem már nincsenek öngyilkos szándékok. Amúgy több sikertelen kísérletet is tettem azelött.


Kettes voltam.

2018. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy megfogalmazódik bennem nem biztos, hogy meg is akarom tenni igazán. Te meg miért vagy ilyen ge*ci amúgy? Ha egy fiatalabb, érzékenyebb lelkű ember írta volna ki akkor rohadtul belegázoltál volna a lelkébe.
2018. nov. 19. 20:32
 7/9 Metionin ***** válasza:
76%
Rohadtul nem normális. Nekem 9 éves korom körül volt ez, otthon közölték párszor hogy jobb lenne ha nem lennék, ezért úgy gondoltam hogy lehet hogy tényleg így van.
2018. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól rémlik, kb 4-5 éves lehettem, mert még oviba nem jártam. Ültem az ablakban tavasszal, felnéztem az égre, és arra gondoltam, hogy ott akarok lenni én is, a felhőkkel.

Most 22 vagyok, és még mindig pont ezt érzem. Mintha ott lenne a helyem, nem itt. Van, ami nem változik 😂😁😁

2018. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én arra se emlékszem, mikor akartam élni. Nem sok indokom volt rá.
2020. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!