Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak fogalmazódott már meg...

Másnak fogalmazódott már meg ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Valahogy szeretnek engem megalázni a tanárok,a diákok nem csak a tanárok.Nem szoktam rá reagálni,maximum egy hogy fogalmazzam meg a dolog "ideges kuncogást" és mosolyt produkálok aztán annyiba hagyom.Ez nem olyan mint ha valamelyik diák csinálná hogy nyakon vágjam.Olyan jó lenne valamelyik nagyszájút egy félreeső helyen ahol senki nem látja kalapáccsal úgy fejbe vágni hogy ott pusztuljon meg.Aztán szívesen megnézném a családtagjaik arcát hogy a nagyszájú apjuk/anyjuk milyen sorsra jutott.18/f
2018. dec. 15. 20:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amikor én uralkodok felettük.
2018. dec. 15. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elborultál, nem gondolod?

Mik ezek a 'megalázások'?

2018. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az egyik mondta már hogy k"csög meg hülyegyerek meg pálcával szokta csapkodni az asztalomat hogy megijedjek (érzékeny vagyok a hangokra)
2018. dec. 15. 20:43
 4/13 anonim válasza:
64%

Nekem is megfordultak hasonló gondolatok a fejemben, de szerencse hogy nem fajult idáig a dolog: Idővel rájössz majd hogy a tanáraid lecsúszott, életunt emberek akik rajtatok élhetik ki az ilyen irányú hajlamaikat


Azt is látnod kell, hogy a legtöbb bántalom a fiúkat éri, mivel nem alázkodtok meg a (legtöbbször nő) tanárnak, aki nem tud hogyan kezelni titeket srácokat: Kell egy apa-jellegű tanító neked is, akivel férfias hobbikat tudtok művelni, és ami elveszi a figyelmed attól hogy mi megy a suliban: nem minden ami ott megy, és ez nem határoz meg téged mint embert


Ha megvannak a hobbijaid amikben jó vagy, magabiztos vagy, és nem veszel mindent halálosan komolyan, előbb-utóbb téged is körbevesznek olyan emberek akikkel együtt tudsz majd röhögni az ilyen idiótákon


Csak fel a fejjel

2018. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Aha, ez az a szint ahol orvoshoz kell fordulni.
2018. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esik, elhiszem, kérj segítséget bátran.


Az, ahol már mások haláláról fantáziálsz, nem normális. Beszélj egy terapeutával.

2018. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2.Ha egyedül vagyok akkor szokott előjönni az érzés nagyrészt,néha máskor is ha társasságban vagyok.


A tanárnak van mindig igaza,van egy autista diák nálunk neki az egyik tanár beszólt és halántékon akarta vágni. Valószínűleg a tanárnak adtak akkor is igazat.Annyi tetű van aki nem érdemli meg hogy éljen,megfürödnék a vérükben.

2018. dec. 15. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen, vannak rossz emberek.


De ilyen gondolkozással te is közéjük tartozol.

2018. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A gyűlölet egy emberi érzés,a bosszúvágy az egyik legerősebb egy csomó mindenki megölne valakit ha nem tiltaná a törvény.
2018. dec. 15. 20:58
 10/13 anonim válasza:

Foglalkozz kevesebbet azzal, hogy mi történik a suliban, és építsd, fejleszd magad más, hasznos területeken


Társas lények vagyunk, és sajnos kirekesztik azokat akik egy kicsit is másabbak mint az átlag, emiatt nem szabad okolnod az embereket. Az egyedüli dolog ami reményt adhat az az, hogy ilyen szempontból hátránnyal indulsz, és ez nem feltétlen rossz dolog: a legtöbb sikeres ember fiatalkorában valamilyen hiányossággal küzdött, és úgy vált sikeressé, hogy keményebben dolgozott érte hogy elérje a célját, mint az átlag


Én is erőszakos voltam és tele voltam haraggal, pont emiatt nem mertek közeledni hozzám az emberek, nálad is hasonló lehet az oka ennek

2018. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!