Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szorongok, rosszul érzem...

Szorongok, rosszul érzem magam? Sürgős

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni. A story. Egy 18 éves önbizalomhiányos, szerény, de kedves srác vagyok, aki nagyon ragaszkodik az otthonához, szüleihez. Elkezdtem egy tanfolyamot, és gyakorlaton vagyok, amit a szüleim egyik ismerősével töltök (főnököm). 100km-re vagyok már második hete az otthonomtól, és egyszerűen nagyon rosszul érzem magam, szorongok, haza akarok menni. Én ezt el is mondtam édesanyámnak, akinek a válasza az volt, hogy tartsak ki, jó lesz ez, viszont nem lett jobb, és nem is bírom. Szerintetek legyek végre bátor és mondjam meg a főnöknek, hogy ez a helyzet? Most gondolkoztam, hogy holnap reggel végre elmondanám, aztán mennék haza. Meg tudna érteni ? Lehet kiröhögni amiért ilyen vagyok, bár ne lennék.

2019. dec. 16. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
nem nevetünk ki... baj ez. De mégis: igaza van édesanyádnak, be kellene fejezni a tanfolyamot. A tanulásba "menekülj" - amikor jön a rossz érzés, vedd a tankönyvet és jegyzetelj ki belőle egy részt. A főnöknek annyit kéne mondani: honvágyad van. Meg tudnád fogalmazni, mitől félsz? Nehéz a tanfolyam? Érdekel?
2019. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!