Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a leggusztustalanabb dolog...

Mi a leggusztustalanabb dolog amit valaha láttál vagy hallottál?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Egy baleset maradványai: azt hittem a homályban (este volt, amikor láttam a maradványokat, a villamos ablakából), hogy valami piros tintás szivacsdarab. Utána szólt valaki, hopgy az a halott (elütött motoros) agyvelejének egy darabja volt. Nagyon közelről láttam, sokáig állt a villamos egy helyen. Iszonyú volt.


Hónapokig rémálmaim voltak tőle.

2019. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldről érkeztem szabira , Déli Pu ról tartottam Moszkvára és a parkban közeli neszre figyeltem . Ami egy termetes szőrös valag volt és kikandikàlva a sövényből fosott fél köbméteres halmot .
2019. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a részeg szomszédaim kiszexelték magukat,aztán a csávó az erkélyről lerókázott a mi ablakunkba,beterítve vele a falat is egész a földig...hónapogig jó volt nézni,míg nem festették át.
2019. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
2 lány 1 pohár
2019. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1./ Eldugult az utcánkban a csatorna és igencsak folyt mindenfelé a cucc. Kijött a csatornás figura a szép nagy autójával. Félrehúzta ez egyik fedelet, és elkezdte onnan szippantani az anyagot, és közben ette a szendvicsét.


2./ Sátorozásos bulizós hétvégén, egyik haverunk kicsit többett ivott mint kellett volna, és hogy ne a sátorba tegye a kisrókát félre fordult de nem vette észre, hogy ott a cipője és sikerült tele rókáznia. Pár óra múlva felkellt, hogy elvánszorog a budiig és sikerült bele lépnie a telerókázott cipőjébe és azzal ment a budiig sajátos foltokat hagyva maga mögött, majd visszafeküdt a sátorba aludni... Tovább nem részleteszem.

2019. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bent voltam egyik boncnok ismerősömnél,és pont akkor volt sok dolga,még rendesen enni sem volt ideje. Eléggé jó volt nézni,hogy a ismerősöm nagyba eszi a kajáját,mellette meg ott volt egy félig felboncolt halott...
2019. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy traveszti hajlamú ázsiai tinédzser zsineggel elszorította és konyhakéssel tőből levágta a saját péniszét. A jó felbontású videó tutira megtörtént cselekményt ábrázolt.
2021. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Összefonnyadt, bűzlő mellbimbó egy orvosi kamara szerint "kiválóan sikerült", "lege artis" ginekomasztia műtét után.
2021. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!