Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legbüdösebb dolog...

Mi volt a legbüdösebb dolog amit valaha előkutattál a táskád mélyéről?

Figyelt kérdés
Kezdeném én a sort, egyszer a táskámba felejtettem a borsófőzelék maradékomat a hét hetes karácsonyi szabadságom alatt. Amint kinyitottam az ételhordó fedelét, valami földöntúli bűz, valami fertelemdíjas szaganyag csapódott elő belőle, ilyen borzalmas lecsapódást addig és azóta se éreztem.

2019. okt. 21. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Paprika. Még általános iskolában kellett bevinnünk rajzórára és én benne felejtettem a táskában. Eltelt 40 év, de még mindig orromban a szag !!!
2019. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Én egy patkányt még egy hajléktalan találtam a táskában egyszer,ne kérdezd hogy.

A kertbe vannak elásva.

2019. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis halászlé. Pár hónapos volt. Sajnos kíváncsi voltam. Ne tudd meg. Rothadt haleleség.
2019. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joker2244 válasza:
Max szendvics de az olyan penészes hogy félve dobod ki. Lehet nyáriszünet alatt érlelődött nem emlékszem
2019. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fizetési felszólítàs.
2020. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Romlott szendvics tojáskrémmel.
2020. nov. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!