Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftban pc-n hogy kell...

Minecraftban pc-n hogy kell heaven (aether) portalt csinalni?

Figyelt kérdés
Probaltam izzokobol raktam egy ilyen keretet,vizet ontottem a tetejehez a belsejehez,de nemakarja az igazsagot,videokbol igylattam igy kell,vagy valamit rosszul csinaltam?

2019. dec. 18. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól építetted meg, de nem raktad be a modot
2019. dec. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mod kell hozzá, valami "Aether Mod" a neve.

Ott az obszidiánportálhoz hasonló keretet kell kirakni glósztónból és vízzel kell beüzemelni

2019. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de nem értem, hogy miért próbáltad ezt mod nélkül. Talán valóban azt hitted, hogy ez alapból benne van a Minecraft-ban? Ha ezt hitted, akkor nem ismered még eléggé a Minecraft-ot ilyen téren. Ez nem is baj, de mielőtt valami újat látsz róla nem hivatalos videóban, vagy képeken, érdemes utánanézni, megtudni kipróbálása előtt, hogy alapból lehet-e az adott dolgot a Minecraft-ban, vagy nem és csak mod-al. Előkerestem neked hozzá a mod-ot, ami tudja ezt, itt van:

[link]

Korábban Aether Legacy néven volt, most már The Aether a neve. Bár a letöltéseknél még mindig Aether Legacy a neve, de ez most mellékes. És ha nem tudnád esetleg, a mod-ok működéséhez töltsd le, telepítést a Forge-ot is, mely kezeli a mod-okat a Minecraft-hoz. Persze az adott Minecraft verzióval megegyező verzióját, ugyanígy a mod megfelelő, ahhoz tartozó verzióját is.

2019. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!