Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell minecraftban...

Peter2010 kérdése:

Hogyan kell minecraftban ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziaztok! Most vetem meg a minecraftot és nem tudok rola semit pls segitsetek pls

Hogy kel meni és ütni látam videokba és aszt hitem hogy könyü lessz de nem az pls segitsetek



2017. jan. 19. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

megvetted?

a minecraftot ingyen is le lehet tölteni ..:)


menni wasd billentyűkkel kell, ütni bal egérgombbal, blokkot lerakni jobb egérgombbal, nem bonyolult :)

2017. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Helló fölösleges volt meg venned főképp hogy nem is tudsz játszani vele és egyáltalán nem nehéz a minecraft. És néz körbe a minecraft beállításaiban is

(ha nem tetted volna még meg állítsd be magyarra)

2017. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Testvérem... Vegyél pár Minecraft leckét, vagy kérj meg valakit aki tud róla rengeteget :"D... Ja és ha nem tudsz róla semmit akkor minek vetted meg? Így nincs értelme...
2017. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne foglalkozz az előző kommentelőkkel az a jó ha megveszed! Ne töltsd le főleg ne a magyar gagyikat legtöbbjük vagy adware, vírus vagy nemkívánatos dolgokat tartalmaz!


Én 3x vettem meg a Minecraftot!

2017. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ajánlom hogy nézd meg a Minecraft kezdőknek 1. és 2. részét. Én is ezen kezdtem vagy már 4 éve :D Hidd el sokat segít!


1. rész: https://www.youtube.com/watch?v=8Dktv_Ax_E0

2. rész: https://www.youtube.com/watch?v=eG2WHuJEsB4

2017. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!