Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el azt, hogy ne...

Hogyan érjem el azt, hogy ne legyen lelkiismeret furdolásom azért ha egy sráccal beszélek, miközben lassan 2 éve van barátom és együtt élünk?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van egy nagyon régi ismerősöm, akivel már nagyon régóta ismerjük egymást és jól kijövünk egymással. A probléma az hogy mióta elköltöztem barátomhoz nem találkoztam vele de messengeren tartjuk a kapcsolatot és néha felhív.. Igen, régen kavartunk vagyis inkább se veled se nélküled dolog volt. Mintha a legjobb barátom lett volna de mégis több

Mindig ott volt mellettem amikor szükségem volt rá, mindig segített, támogatott mindenben.. Együtt mentünk mindig , csináltunk közös programokat, és igen lefeküdtem vele párszor... Tehát nyitott kapcsolatban voltunk... Éreztünk egymás iránt, de nem olyat mintha szerelemesek lennénk.. Egyszóval ha nem volt egyikünknek párkapcsolata, és vágytunk bizonyos dolgokra (mint minden ember) akkor bizony történtek dolgok. De ha kapcsolatunk volt, akkor természetesen CSAK barátok, semmi csók , semmi mászkálás, talán méha még puszi se volt ha üdvözöltük egymást. Egyszóval tiszteletben tartottuk ezt. De szeretnék vagyis mindketten szeretnénk találkozni a másikkal, persze csak mint barát, beülni valahová meginni valamit. És menne is, csak nekem annyira lelkiismeret furdalásom lenne a párom miatt... És nem tudom hogy mit tegyek. Ezért kérném a segítségeteket, tanácsaitokat. Ha valakivel történt hasonló , írjon privátba, nagyon szívesen elolvasom, és válaszolok.

Egy 20 éves lány.


2019. dec. 19. 14:39
 1/3 Winni Spinzo ***** válasza:
100%

Hát igyekszel elnyomni hogy tetszik..

Hogy lehetne máshogy lelki bajod? Ha boldogabb vagy vele dobjad a palid és hajrá! ;)

2019. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Ha szeretnék vele párkapcsolatot létesíteni, akkor megtehetném, mert a srác, biztos odavan értem. De én nem!! Ezért nem is akartam kiírni.. Vagy rosszul fogalmaztam meg.. Ha szeretnék a sráctól valamit, akkor várna ezer örömmel. De csak szimpla haver maradt. Semmi több
2019. dec. 19. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szimpla haver lenne akkor nem lenne lelkifurid amikor beszélsz vele... Tudat alatt kötődsz hozzá, vannak érzéseid és azt sugallja neked a tudatalattid hogy biz' megcsalod a párod amikor találkozol vele (még ha nem is történik semmi).

A párod tud arról hogy ti még kommunikáltok?

2019. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!