Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigányok pénzzel zsarolnak....

Cigányok pénzzel zsarolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár cigány pénzel zsarol,15éves vagyok és már több mint 10000ft-omat elvették,és azzal fenyegetnek h megvernek ha nem adok még.akármerre próbálom őket elkerülni mindig beléjük botlok.Kérlek segítsetek!!!
2010. júl. 20. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a szüleidtől.
2010. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a problémát csak a környezetedben élő felnöttek segítségével tudod megoldani. Szerintem.
2010. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jelentsétek fel őket!mond el a szüleidnek a szitut,jelentsétek fel őket.
2010. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Erzsi!


Szép és jó amit te mondasz. Csak nem minden esetben igaz... Sajnos nagyon sok iskolában előfordul, hogy cigányok megvernek más (természetesen gyengébb) gyerekeket, pénzért vagy mert olyan kedvük volt... Én is 15 vagyok. Most fejeztem be a álltalánost. És nem egyszer verték a fejemet a falba, hogy adjak nekik pénzt.

És attól, hogy azt mondja, hogy cigány a kérdés még nem rasszista. Ez olyan mintha az a mondat, hogy "A zsidó férfiaknak a templomban kötelező a sábesz" rasszista lenne.


Mellesleg a cigányozást/zsidózást nem úgy kéne beszüntetni, hogy megpüntetjük aki kiejti ezeket a szavakat, hanem őket kéne felzárkoztatni. Munkahelyek létrehozásával, külön órákkal stb. Ha megbüntetjük az amúgy nem rasszista embereket amiért azt mondják, hogy cigány akkor csak anniyt érünk el, hogy ő is gyülölni foga a cigányokat/zsidókat


A kérdésre válaszolva:

Sürgősen szólj a szüleidnek! Akár feljelentést is tehettek.

2010. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyetlen esélyed van, ha úgy jelentitek fel a cigányokat, hogy azt mondjátok, hogy zsidók vagytok! Minden más esetben ad acta az ügy!

(Akinek nem tetszik a cigány szó, az a cigányzenét se nevezze így! Akinek meg nem teszik a zsidó szó, az mondja meg, hogy milyen nevet adjunk nekik?!)

2010. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

vegyék légpuskát, és addíg lőd őket míg békén nem hagynak!

:D :D

2010. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a rendőrök semmit nemtesznek ilyen esetekben.Esetleg egy idősebb barát, vagy ha van bátyjád akkor kezünkbe lehet venni a dolgokat.
2010. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!