Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig garázdálkodhatnak még...

Meddig garázdálkodhatnak még nálunk ezek a nagykalapos, öltönyös, bádogos, (csatornás) cigányok? Kinek fizetnek adót, tb járulékot? Hány idős nyugdilyast fenyegetnek és zsarolnak még meg! Vannak példák

Figyelt kérdés
Milyen emberek azok akik nagy pénz reménnyébe négy-öt családot is befogad albérlő gyanánt. Persze erről egy hivatalos szerv sem tud.(Még a magyar cigányok is utálják őket) Üdv egy kis ny::::
2009. júl. 13. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nehezen lehet rájuk bizonyítani a zsarolást,fenyegetést.Nálunk sok éve működött egy banda,tavaly sikerült a vezért letartóztatni,most már 15-en vannak vád alatt,és vannak már,akik mernek tanuskodni ellenük.

Szerintem az APEH-nek lenne módja megnézni,hogy miből is van pénzük.Az emilitett vezérnek luxus kocsija-háza van,bevallott jövedelme csak 100.000.- Ft.Itt kellene kezdeni szerintem.

2009. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is bekopogtak, de el már nem mentek...bár legalább két órát ástam, mire eltemettem őket:)
2010. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!