Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan aludjak el, bedugult...

Hogyan aludjak el, bedugult orral?

Figyelt kérdés

Szájon át lélegezve próbálkoztam már, de nem sikerült elaludnom.

Az orrcseppek szó szerint szart sem érnek, azoktól mégjobban bedugul.



2019. dec. 23. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb el fogsz aludni. Nekem ilyenkor az is beválik, ha kissé magasabban fekszem, hogy ne tudjon a “cucc” hátrafolyni.
2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy orrsövényferdülésed van vagy orrpolipod (mármint megnövekedett orrmandulád). Nekem mind a kettő. A Rhino Pluss puffos bevált az orrnyálkahártya beduzzadásra, legalább is pár óráig jó. Sosem szimmetrikus az orrpolip. Masszírozd meg elalvás előtt az orrtöved környékét két ujjal csippentve, az is segít valamit.

Próbáld ki, hátha... Rosszat nem teszel vele.

Jó pihenéseket.

2019. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt, nem szimmetrikus az orrpolip, ezért valamelyik oldaladon jobban kapsz levegőt, ha az a baj. Próbáld ki az oldalfekvést, mert hanyatt általában a legrosszabb.
2019. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin sokan állítják, hogy aki fáradt az bárhogy tud aludni.
2019. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 oké, de aki fullad az eldugult orrtól, az órákig is fetreng, aztán borzasztóan fáradtan ébred az alvás alatti elégtelen oxigén felvétel miatt.

Ezért ki kell próbálni mindent, meg elmenni fül-orr-gégészhez hogy van-e polip vagy ferdülés.

2019. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt szoktam, amit az első, hogy hátrahúzom a párnát az ágytámlához, és kissé ülőhöz hasonló helyzetben próbálkozom az elalvással. A száj nem csukódik be olyan könnyen félálomban, a gravitáció miatt.

Sehogy nem jó, de így a legjobb.

Ha egyik orrlyuk valamennyire átjárható, akkor meg oldalfekvés, hogy a tiszta oldal legyen felül, ne nyomódjon össze a párnától.

2019. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#5, Tekintve, hogy a kimerültség legfeljebb ájuláshoz vezet, de aludni nem segít, ez a közhely azért lett megemlítve, hogy jellemezze az ingoranciát, amit az oldalon találni, ezzel is felhívva a figyelmet arra, hogy nem ezen az oldalon kell infót szerezni, hanem szakembertől.
2019. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Igaz.
2019. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!