Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyenkor olyan hagyomány...

Van ilyenkor olyan hagyomány nálad, amit mindig megteszel?

Figyelt kérdés
Megnézel egy filmet, elolvasol egy könyvet, játszol...
2019. dec. 24. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hagyományosan le szoktam feküdni.
2019. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy értem, karácsonykor!
2019. dec. 24. 01:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor hagyományosan karácsonyi fennmaradást végzek, de van húsvéti fennmaradásom is, a kettőt nem szoktam összemosni.
2019. dec. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Röviden családi habzsi-dőzsi, társas játék, zene hallgatás, lehetőleg friss filmek pótlása, némi tanulás, házi munka.

Mert most van erre idő.


Mennyeieket főzök és sütök azokból, amiket nyáron gyűjtögettem az erdőn, gombából, bogyókból, amiket vadásztam vagy horgásztam. Hurka, kocsonya, hús leves, nyáron gyűjtött erdei gombábó leves és vaddisznóhoz fűszerként is használom, nagyon finom vörös boros áfonyás szósz passzol a vadhúshoz, van itt fácán, szarvas, pulyka, kacsa, kismalac, harcsa, csuka, süllő, ponyt, keszeg, de még van 1.5 kg pucolt törpeharcsa is!

Ezekhez saláta, aszalt gyümölcsök, hajában sült kolompér, vörös lencse, quinoa, kuszkusz, gersli.

Tegnap a hal-lébe a nyári aszalt paradicsomból raktam. Annak legalább van íze, nem úgy, mint a boltinak. És a kerti csili palánta még mindig terem a lakásban.


Vettem a környéki településekről 20 felé kézműves sört, felbontjuk majd a Bordeaux-kat, van kiváló dél-afrikai grenach és ruby cabernet hazasításom. Birs, szilva, csipke, körte, Irsai és kajszi pálinka is vár, hogy ssétcsapja a zsíros kajákat, és az agyam maradékát :)


Kókusz golyó, hó labda, zserbó, linzer, gesztenyés/mákos/szilvás hókifli, van egy kosárnyi házilag sütött sajtos tallér, Berlini túró torta, knallerbrüllar, csajok csináltak még 3 felé tortát, nem is láttam még, mert nem a sütis hűtőbe tették.


Anyós-após tegnap volt tavon és fogott friss halakat is.


Filmek : miben, ami idén jelent meg és még nem láttuk: Claus, Upgrade, Holiday in the Wild, Egy másik életben, Carnival Row, Witcher, Final Space, Cold Persuit, Bohém Rapszódia, Hunter Pray


Tanulás : empatikus vezetői tréning, 6x 1.5 óra. Minden nap egy anyagrész belefér.

2019. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ajánlom, hogy legyen vagy én adok!
2019. dec. 24. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha adnak, fogadd el, ha ütnek szaladj el.


Orbán Miniszterelnökünk is ad hagyományokat minden kedves állampolgár-tulajdonának.

2019. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bobájka.
2019. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Visegrádi bobpálya?
2019. dec. 25. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra gondolt, hanem hogy ez veseggrádi Rob bája.
2019. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!