Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek miért tetszenek...

Jó_csaj_vagyok kérdése:

Fiúk, nektek miért tetszenek a szűz lányok?

Figyelt kérdés
(16/L) Én szűz vagyok és ha ezt egy idő után elmondom egy srácnak, úgy vettem észre, hogy még jobban akar. Ti akartok lenni az elsők? Az nektek jól esik ha még elővettek senkivel nem feküdt le? Vagy miért?

2019. dec. 24. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Egy szűz lány elhiszi hogy a 10cm jónak számit.
2019. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát legalább biztos hogy nem ment át rajta a fél város.
2019. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy az 1-es mondja. XDDDDD
2019. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretek tanító bácsi lenni!
2019. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Én speciel nem rajongok az ötletért.

Én tanítsam be, én mutassam meg neki, hogy kell megfogni a faszt, én könyörögjem bele a szájába, én magyarázzam el neki, hogyan működik a saját teste?

Inkább egy érettebb, aki már tudja, mi a dolga, hogy működik ő és én, mit akar ő és mit akarok én.

2019. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Jó dolog megtanítani egy fiatal, tapasztalatlan lányt mindenre, amit csak szeretne.

42/f

2019. dec. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
56%

Az önző,"menő" pasik nem szeretnek elsők lenni,ők csak kapni akarnak,mielőbb elélvezni,és menni a következő lányhoz.Nekem régi vágyam valakinél az első lenni.

Nem vagyok öntelt,ezért mindig egy kicsit izgultam az adott lánnyal történő szeretkezés előtt,hátha kevesebb élményt nyújtok neki,mint amit Ő megszokott.

Bár nyalási technikám kiváló,szeretem is a hosszú előjátékkal egyetemben,a péniszem méretével nem vagyok elégedett,ezért a fentebb irt izgulás.

Szűz lánynak biztos elég a méretem,míg aki nagyobbhoz szokott,már lehet nála nem tudom kiváltani ugyanazt az érzést.

Azért vagy szűz,mert csak az "igazival" akarod elveszteni,vagy inkább a félénkséged gátol,hogy megtedd,egy szimpatikus pasival?

Szép napot.

2019. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

"Az önző,"menő" pasik nem szeretnek elsők lenni,ők csak kapni akarnak,mielőbb elélvezni,és menni a következő lányhoz."

Ennél butább, demagógabb szöveget csak a parlamentben hallani. Meg tizenéves fiúcskáktól, akik még nem láttak nőt.


"Nekem régi vágyam valakinél az első lenni."

Vagy egyáltalán valakivel lenni, nem? Tipikus tini-ábránd. Juj, egy félénk-ártatlan kis szűzlányka, aki majd velem lesz igazi vadmacska. Lol.


"Nem vagyok öntelt,"

Na erre mindjárt visszatérünk.


"Bár nyalási technikám kiváló,"

Ugye? Csöppet sem. Inkább szerénynek neveznélek.


"a péniszem méretével nem vagyok elégedett"

Tipikus szűz fiúka, jaj, biztos kicsi a kukim és ezért nem leszek jó, jaj, juj. Majd felnősz.


"Szűz lánynak biztos elég a méretem,míg aki nagyobbhoz szokott,már lehet nála nem tudom kiváltani ugyanazt az érzést."

Biológia egyes, leülhetsz.

2019. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#2eske az otthoni tapasztalatairól beszél. Hiszen az édes anyja már nem szűz. Tehát rajta végig ment a fél város.


Nem mindenki nő fel rendes körülmények között.

2019. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, egyáltalán nem biztos, hogy szűz lánnyal kellene kezdenem a szexuális életemet, mert tapasztalatlan szűz fiúként valószínű csak fájdalmat okoznék neki, nem élvezné a lány. Nyilván ha tetszik, nem ezért fogom dobni, de figyelembe kell vennem a saját képességeimet is.


Számomra a szüzesség olyan szempontból lenne pozitívum, hogy valószínű nem egy rövid, akinek előttem már egy tucat partnere volt 16-17 éves korára.


#szűzkisfiú (ahogy a gyakoris válaszolók mondanák)

19F

2019. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!