Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud ezekhez hasonló sorozat...

Elena0443 kérdése:

Ki tud ezekhez hasonló sorozatokat/filmeket irni?

Figyelt kérdés
vámpírnaplók,szépség és a szörnyeteg,alkonyat,teen wolf,a végzet ereklyéi,miután,mielött megismertelek,a beavatott,minden minden,éjjeli napfény,most jo,ha maradnék,nap nap után,két lépés távolság,kék lagúna,eleven testek ha esetleg valaki tud ezekhez hasonló filmeket annak nagyon örülnék és remélem valakinek ötleteket is tudtam adni a válaszokat előre is köszönöm!

#sorozat #romantikus/természetfeletti filmek
2019. dec. 29. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem a romantikus de egyben természet feletti filmeket és sorozatokat remélem ti is
2019. dec. 29. 14:14
 2/5 anonim válasza:

Film: Vissza hozzád

Sorozat: Lucifer

2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a lucifert mar láttam nagyon tetszett a vissza hozzád címü filmet meg fogom nézni!

2019. dec. 29. 14:27
 4/5 sweet07 válasza:

A kedvenc sorozaton a Riverdale. Neked is ajánlani tudom.

A film pedig A felhők fölött 3 méterrel. Megunhatatlan.

2020. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én az utolsó dalt tudom ajánlani mint filmet,meg a csillagainkban a hibát

(Én mindkettőn sírtam mert gyönyörű filmek)

2020. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!