Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki meg akarta változtatni...

Van aki meg akarta változtatni a keresztnevét?

Figyelt kérdés

Van akit elutasítottak ?

Van aki sikeresen megvaltoztatta?mivel indokolta?indokolni kell,de félek elutasítják.

Erzsébet vagyok.26 éves.ilyen a tarsadalom sajnos hogy kis korom ota Erzsiznek,Bozsiznek..szivatnak a nevemmel. A férjemet is mikor elmondja hogy hívnak..ismeretlenek van aki Erzsiként szólít meg elsőnek..borzalmas.rosszul erzem magam e miatt..modernebb névvel nem figuraznanak igy ki

Nem szeretnék nagy valtast.De ha már angolosithatnam is jo lenne Elizabetre.



2019. dec. 29. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem értetek......itt arrol van szó..hogy ha bemutatkozom valakinek...pl.es nem ismer automatikusan le Erzsiz .le Bozsiz.

A kifigurazas az az ...amikor gyűlölöd a neved..pl suliba anno mondtam Zsike vagyok ..de persze ha piszkalni akartak akkor a nevem alltal sikerult.Azert könyörgöm ne hasonlitsunk mar egy Dórat ez Erzsihez jo?? Tehat 26 eves vagyok.

Vannal tolem idosebb emberek MODERN nevekkel! Legyen az eleg hogy en bemutatkozni is szegyenlek!Mert fraszt kapok..ezek a becenevek meg maradjanak meg az idős néniknek, ne nekem.Azért fiatalon hadd ne örüljek mar ha megszolitanak ugy mint Bozsi..es nem kell felre érteni..azt hittem nem kell magyarazkodnom e miatt de akkor leirom hogy a kornyezetem ismer ,Zsikenek szólít. Amit nem szeretek de elfogadok...NEHEZEN.DE akik nem ismernek közelebbről azok bizony a régi csunya bevebeveken is van hogy megszolita ak pld.felkoszontettem valakit.es vissza ort hogy köszönöm szépen Bözsi! En nem tudok ezzel a nevvel hasonulni,es nem is szeretnék. És pont nem érdekel ha az utan is igy hivnak..DE ha bemutatkozom valakinek akkor annak biztos nem jit eszebe Erzsizni!!es nem fog zavar i ha azutan igy hivnak mert tudom mondni hogy az en nevem xy.es nem.fogom magamra venni

Ennyi lenne a lényeg! Szerintem 2 fentebb a kommentelo sem nagyon gondolta ezt jol hogy egy modern nevvel peldalozik...szemben egy Erzsivel.!!!

2019. dec. 31. 23:58
 12/13 A kérdező kommentje:

Ill.terneszetesen szólok bemutatkozasnal.de ugye hat hogyne lenne mindenkinek a vilagon regi idos Erzsebet rokona


Igy persze ugy fog szolitani ahogy az idmeroset mert az jut eszebe eleinte

Tehat annyira nem egyszerű. Ill.a ferjem is mikor mondta hogy hívnak bolondoztak.Es konyorgom ne akarja senki beadni hogy itt a kommentelok kozzul barki orulne a 21.szazadban egy ilyen nevnek.Mert meg onmagaban rendben van

De A beceneveitol a hideg ver.idegbe jovok egyből.

2020. jan. 1. 00:03
 13/13 A kérdező kommentje:
Szóval nekem,a lelkemnek szüksége van erre.De forditva lehet ti is igy lennetek.A csaladba nalunk mindenki Erzsebet es Jozsef..anyam is utalja a nrvet...se ezt adta...azt mondta majd valtoztassam meg....(kossssz) szóval most már jól esne a lelkemnek ha modernizálodhatnek 🙂
2020. jan. 1. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!