Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egyáltalán olyan ember,...

Van egyáltalán olyan ember, akit nem érdekel a Szilveszter? Kétlem, azt hiszem egyedül vagyok (nem magányos! ).

Figyelt kérdés

#egyedül #érdektelenség #szilveszter #van ember #nem magányos
2019. dec. 31. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy sulyos betegseg miatt 6 eve nem iszom, igy bulizni se jarok (jozanul nem tudok), uhogy itthon punnyadok. Upcnek hala se tv se net, nezem a negy falat parommal meg iszom az alkoholmentes pezsgot. Durva nagy buli!
2019. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ne törődj vele. A Párod többet ér mint bármelyik ünnepnek vagy bulinak nevezett bármi.

Az alkohol meg... Sok-sok éve egyáltalán nem iszom alkoholt, pedig senki és semmi sem kényszerített rá. Nem emlékszem hogy annyit ért volna valaha is hogy emlékezzek bulikra. Egy ideig sztorizik aaz ember, aztán nincs több értéke semmi.

Nem tudom ez mennyire segít, de leírtam.


-ki

2020. jan. 1. 00:44
 13/14 anonim válasza:
Igazából engem érdekelne. Csak sajnos nekünk buli helyett gyászolnunk kell, pontban Szilveszter reggel hunyt el egyik rokonom.
2020. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Részvétem, nem tudtam.

-ki

2020. jan. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!