Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok írígy ember és 0 barát...

Sok írígy ember és 0 barát egyedűl vagyok és nem akarok a 4 fal között lenni folyton milyen programokat tudtok ajánlani olyannak aki egyedul van? 16/f

Figyelt kérdés
Sok írígy ember van /volt a tarsaságomba mindenki írígy és lenéz vagy kisgyereknek tartanak megjátszák magukat és nem hívnak sehova. Bármilyen jo vagyok másokkal mindenki elhanyagol saját bátyám nem visz magával .
2018. okt. 20. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene hogy a bátyád elvigyen magával? Mi vagy te, ovis? Ember, lehet azért nincsenek barátaid és nem hívnak el sehova mert abszolút irritáló a személyiséged? Mert ez sokkal valószínűbbnek tűnik mint az hogy "irigyek" lennének rád. Mégis mire lennének irigyek, arra hogy nem vagy képes önállósodni és nem tudod elhagyni a lakást a bátyád nélkül?
2018. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem itritalo egyatalan , es nem azert mondom h nemtudom elhagyni batyam nelkul , nem kell belekotni okeee
2018. okt. 20. 15:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt ahol lakok félegyházán nincs mit csinalni
2018. okt. 20. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindenaron menni valahova. En is voltam igy, nalam pl a sulis baratok voltak tenyleg csak sulis baratok, szunetekben, foleg nyaron kb nem volt senkim csak ha en jarkaltam ugymond utanuk. En kerdezoskodtem, ki hogy er ra stb. Aztan elegem lett, eljartam edzeni, futottam este, olvastam, tanulgattam meg ilyenek. Es tok jol esett este a futas. Es egyszer rohadt jot futottam, es emlekszem, miutan hazaertem, akkor lattam, hogy irtak, hogy mittudomen melyik nap nem mennek e el ide oda, es azt mondtam, hogy nincs kedvem. Es ez egy egyszeru semmilyen sztori, de olyan jol esett leirni, mert vegul tenyleg nem volt semmi kedvem. Szoval ha sok az uresjarat, forditsd az idot magadra, ezt akartam kihozni a nagy monologombol. Kicsit hasonlo az elveszett cuccok helyzetevel, ha nem keresed, megtalalod, ha nem keresnek, majd fognak. 19L
2018. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!