Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt igy hirtelen?

Mi okozhatta ezt igy hirtelen?

Figyelt kérdés

2 hete kb hirtelen fogytam pár kilót, láttam magamon illetve a ruháimon hogy lógnak rajtam, azóta többen is megjegyezték hogy fogytam. 58 kg körül voltam, most 53kg vagyok szóval ez így nem sok, de nagyon látványos, szinte semmi csípőm nincs, onnan ment le a legtöbb illetve a melleimből.

Mitől lehetett?

Ugyanúgy ettem, és eszem is mint ezelőtt, stresszesnek sem mondanám magam, néha jöttek dolgok amik stresszeltek viszont ez is ugyanúgy ment mint előtte.

Bár ez nemtudom összeköthető e ezzel, lehet semmi köze a kettőnek egymáshoz, de kb egy hete fájdogál a hasam, felül a szegycsontom alatt. Nem vészes, és el is szokott múlni de érdekes. (Bár mondom ennek nem biztos hogy van köze a fogyásomgoz)

Szóval mi okozhatta?



2020. jan. 3. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos pont szervizben van a varázsgömböm, így nem tudom megmondani. De tegnap is és ma is volt már rendes rendelésük a háziorvosoknak...
2020. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mondd el neki ezeket!
2020. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!