Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mièrt kerüli...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek mièrt kerüli ennyire a munkàt ezek alapjàn apàm?

Figyelt kérdés
Apàm nem dolgozik sehol,csak nèha napjàn.A nagyszūleim,segìtik pèldàul a nagy anyàm,fő rà.Szerintem itt van a hiba.Az,az èrdekes hogy mèg èdesanyàmmal egyūtt èlt akkor is anyukám tartotta el a csalàdot.Akkor is apàm vàlogatott a munka helyek ,kōzūl ès nem sokàig birta egy melò,helyen se az,ivàsra persze meg van esze na meg arra is hogy sajnàltassa magàt hogy milyen szerencsètlen az èlete.De nem.is nagyon idegeskedik hogy nincs munka helye a nagy anyàm,főz ki mos rà szóval segìti szerintem ez is baj.Nem tudom hogy lehet ilyen apàm.
2020. jan. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látja értelmét,nincs célja.
2020. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az előtt se igazàn dolgozott
2020. jan. 3. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülye lenne elmenni mikor kinyalják a fenekét...
2020. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos menthetetlen, szinte. Ha egész életében így élt, akkor saját maga tudna a hozzáállásán változtatni, senki más, hiába kerülne vallásos közösségbe vagy önépítő csoportba vagy ahol motiválni akarnák. Ott is neki kellene eldöntenie hogy akar az élettől az iváson kívül valamit.

Erős legyél. Ha hiányzik is neked, amit ad magából annyival be kell érned, úgysem fog változni. Sajnos. Nagy a valószínűsége. Ez a hosszúrávú gyakorlati tapasztalt.


Már-ki

2020. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod alapján, te sem fejezted be az általánost. Hasonló jövőt jósolok.
2020. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!