Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek alapján milyen munkát...

Ezek alapján milyen munkát tudnátok nekem elképzelni?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok és még nem dolgoztam (azt nem részletezném hogy miért). Gépész végzettségem van de abban csak nagyon végső esetében szeretnék dolgozni. Nem igazán tudom ezen kívül milyen területen tudnék elhelyezkedni ami illene hozzám. Kommunikációs/szociális készségeim nem túl jók. Emberekkel nem bánok jól. Angolul elég jól tudok és számítógépet is tudok kezelni, bár gondolom ez alap sok helyen. Ilyen beállítottságú embernek milyen munkát tudtok ajánlani? Köszi a tippeket.

2017. febr. 12. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

gyári szalagmunka.

Monoton, szakmát nem igényel, beszélgetni nem kell az emberekkel.

2017. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél valamivel biztatóbb válaszra számítottam :D
2017. febr. 13. 00:31
 3/6 anonim válasza:
Ember... Gépész végzettség+számítógép kezelés=tanuld meg az Inventort, kicsit feküdj neki egy két tanulnivalónak és tervező. Na akkor se kell nagyon senkivel se beszélni.
2017. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez is felmerült, de tervezőnek nem nagyon vennének fel így tapasztalat nélkül.
2017. febr. 13. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mindenki tapasztalat nélkül kezdi.

Nem tudhatod előre, hogy felvennének-e.

Lehet, hogy valakinek pont Te kellenél valamiért.

Szerintem is tanulj, és figyeld az álláshirdetéseket, az összeset ! aztán pályázz meg mindent, amit egy kicsit is meg tudnál csinálni.

Az ember a munkahelyen is fejlődik, begyakorol olyan készségeket, amik nem túl jól mennek neki.

2017. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszergazda
2018. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!