Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is felurgik a vérnyomás...

Nektek is felurgik a vérnyomásotok 600ra ha meglátjátok az Alzás reklámot azzal a hulladék idegesítő kis b. u. z. i figurával?

Figyelt kérdés
Esküszöm minden bajom van ha meglátom, nem is értem hogy a management hogy a f.a.s.z.b.a tud alkalmezni ilyen hulladék promócios bandát akik létrehozták ezt az idegesítő kis figurát....
2020. jan. 3. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Én is rendkívül idegesítőnek találom.

Volt olyan, hogy náluk volt a legolcsóbb a termék ingyenes szállítással, de pont hogy ez miatt nem ott vettem meg.

2020. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez a Y.MC.A átírásos? Karácsonykor vendégségben láttam 3szor vagy 4szer, mikor tévéztünk, nekem is felment a vérnyomásom tőle rendesen.
2020. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Csőre Gábornak köszönjétek. Ő adja a hangját ehhez. Nem a figura az idegesítő, hanem a hozzá társuló hang.
2020. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit gondoltok, miért készült pont ilyenre?

Nincs ember, aki csak egyszer látta, és ne emlékezne rá egészen pontosan.

Ideális hatás, a legkevesebb pénzből megoldva.

Az, hogy erkölcstelen, senkit nem érdekel.


Egyetlen gyógyszer van ellene: tudatosan nem vásárolni tőlük semmit, soha!


De szerintetek ezt hányan teszik meg?

1%? Vagy még ennyi sem?

Na, a többi meg az övék.

2020. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem is veszek tőlük semmit.

Olcsobbat.hu

Arukereso.hu

Argep.hu

Itt kell nézelődni.

2020. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk az Old Spice reklámban ordítozó vadbarom sem volt a szívemcsücske.
2020. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Cseerééélhető légzsááákos pórszííívóóó most csak négymillióhatszáááázezeeer.
2020. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem én azt h a negatív reklám is reklám..na de ez már nem negatív hanem idegesítő, idegtépő! S pont ezért nekem sem kell tőlük semmi. Na meg nem utolsó sorban drágák is.
2020. jan. 4. 13:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen reklámok. Ez is ilyen számomra. A lovassal reklámozott dezodor is. A szerencsés popsikenőcsös kistesó szintén. Csak azt nem tudom, miéééért?
2020. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Évek óta nem nézek tévét. Ha valami film érdekel, letöltöm, megnézem. Észre se veszem a városban sem a reklámokat. Néha igen, de csak azért hogy kifigurázzam.


Már-ki

2020. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!