Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szoktatok...

Mennyi idő után szoktatok telefont cserélni?

Figyelt kérdés

És mi szokott lenni az oka? Megvárjátok, míg tönkremegy az előző, vagy csak elégedetlenek vagytok vele és újat akartok?


Én eddig mindig kivártam, hogy tönkremenjen, de most még van egy majdnem tökéletes állapotú telefonom csak kicsi a belső tárhelye, 16 GB, és látom, hogy az újakban már sokszor 128 van. Viszont más baj nincs vele, 2,5 éves.



2020. jan. 4. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone 6s-em öt éves, és még mindig semmi baja. Ha egyszer majd cserélni kell megírom, de az már biztos hogy a ciklus nagyobb mint öt év.
2020. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3-5évente.

Van, amit azért cseréltem,mert tönkrement.

5 év körül meg,hogy új legyen.

2020. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 meszike91 ***** válasza:
Az enyém októberben lesz 4 éves. Az aksija nem az igazi, meg a bekapcsoló gombja is van hogy nem működik. Viszont a teljesítményével elégedett vagyok most is. (Oneplus 3)
2020. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne feltétlenül szükségem okos mobilra, akkor a vonalast csak akkor, amikor meghibásodik, és a szolgáltató cseréli.

Mivel a munkám megköveteli a mobil telefon használatát, azt is csak akkor, ha feltétlenül szükséges. Sajnos saját zsebre megy, hiába van az, hogy alkalmazottként kényszerülök a használatára.

2020. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 évente
2020. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két évente. iPhone 3GS-sel kezdtem 10 éve.
2020. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor annyira tönkre megy, hogy már nehézkes a használata.
2020. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Változó, általában 1,5-2 évente. Oka szintén változó, volt, hogy nagyobb és jobb teljesítményre volt szükségem, volt, hogy az előd szinte használhatatlanná lassult be.
2020. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!