Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány órakor mentek fürdeni?

Ti hány órakor mentek fürdeni?

Figyelt kérdés
Hétköznap, hétvégén. Fiú/lány,kor. Miért akkor mentek? Meddig vagytok? Szőrtelenítés is?

2020. jan. 5. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig alvás előtt szoktam (nagyon ritkán szoktam csak reggel). Mindig zuhanyzom, mert a kád kicsi és jobban is esik állni. Szóval jobban alszom tőle, reggel pedig rosszul vagyok a víztől.
2020. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vasarnaponkent furdok csak este 8kor
2020. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden nap 22 kor
2020. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Este 7-8 körül szoktam és a lábamat is végigborotválom olyankor.L.
2020. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendesen kádban fürdeni csak szombaton vagy vasárnap, mert nálunk nem folyik a csapból non-stop meleg víz. Be kell gyújtani a kazánban, ha fürödni akarunk.

Ennek az időpontja változó, mert testileg és lelkileg is fel kell készülni, mert nagyanyámat is meg kell fürdetni... De általában délelőtt van. Én viszonylag hamar megfürdök.


Hétköznap csak mosdok. Tálban, mert a zuhanyfejből csak hideg víz folyik. Este. Azért mert télen csak akkorra gyül annyi meleg víz. (A központi fűtés jóvoltából), nyáron meg azért, mert nincs értelne megmosdani, ha utánna még leizzadok. Ezt se húzom sokáig.


Nem szőrtelenítek.


18L

2020. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!