Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ápoló 55-os vizsga mennyire...

Ápoló 55-os vizsga mennyire húzós?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly csináltam, nagyon nehéz volt és nálunk sokan meg is buktak.
2020. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi volt benne a nehézség ?
2020. jan. 6. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
2019ben vizsgáztam, kérdezz nyugodtan!
2020. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. írásbeliben az a nehéz, hogy csak a javítókulcsban lévő válaszokat fogadják el, a javító tanárnak minimális a lehetősége a válasz szubjektív megítélésére, mégha jó is amit írtsz de nem egyezzik a javítókulccsal 0 pont.

A gyakorlati vizsgán igazából nagyon sok múlik a vizsgáztatón, de összességében elmondható, hogy ha a sterillitásra és alapvető gyakorlati szakmai protokollokra vonatkozó szabálytalanságokat nem vétessz átengednek.

Szóbelin azon kívűl, hogy tudsz a húzott tételről megfelelő idejig beszélni, nagyra értékelik a szakszavakat, latin kifejezéseket, idegen szavak használatát, ne úgy érezzék, hogy a piacon vannak a szóhasználatban, legyen összeszedett pl betegségek esetén sorban elemezve az adott betegség pl meghatározás etiologia, etimologia, klinikumi tünetek, diagnosztika, pathogenezis, pathomorfologia, kezelés, megelőzés, rövid és hosszútávú prognózis stb.

Ennyi röviden, de kérdezz nyugodtan

Egy 55 ápoló

2020. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!