Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elektro klasszikus/ klasszikus...

Kitinkutikula kérdése:

Elektro klasszikus/ klasszikus gitár vásárlás előtt vagyok. Ami pozitívum ha fekete, van rajta kivágás. Max 50ezret szánnék rá, ötletek?

Figyelt kérdés
(Otthoni hobbi gitározásra kell, szóval nem hátrány az se ha csak 30ba kerül)

#vásárlás #olcsó #gitár #kivágás #klasszikus gitár #elektro klasszikus gitár #nejlon húr #gitár kivágással
2020. jan. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan klasszikus gitárra van szükséged? Vagy western gitárra? Utóbbiból nagyobb a kínálat és az ár is barátságosabb. Ha otthoni szórakozásra kell, akkor nem is biztos, hogy szükséges electroakusztikus, ami megint lágyítana az áron.


Javaslom nézz körül itt: [link]

Itt: [link]

Itt: https://www.youtube.com/watch?v=NsI19TxaadY


YouTube-on számos magyar nyelvű anyag található a témáról.


Sajnos a befektetett összeggel egyenes arányban nő a hangszer használhatósága, szóval érdemes első hangszerként is egy picit megengedőbb lenni a vásárláskor.


Jó zenélést!

2020. jan. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok, egy link kétszer szerepel, itt a módosítás: [link]
2020. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira nagy a szórás egy márka ugyan az a modell két darabja közt, hogy így nehéz megmondani, főleg hogy olyan különbség nem igazán van egy árban levők közt, hogy az alapján legyen érdemes választani
2020. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Waff ***** válasza:

Ha otthoni hobbi gitározás a cél, akkor az ég világon semmi szükség az elektronikára. Mint fentebb is írták, plusz költség olyasmiért amit sosem fogsz használni.



[link]


Ezen nem sokat gondolkodnék. 45-50ért tuti vihetnéd, jó árban, remek hangszer.

2020. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy éve játszom klasszikus gitáron, apámnak van western gitára, de az nekem nem tetszik annyira, viszont ami nekem van klasszikus, azon elálnak a húrok a hanglyuknál már, ami elég zavaró, ezért akarom lecserélni. Szóval ami fontos, hogy klasszikus legyen, és legyen rajta kivágás, mert anélkül elég nehéz a magas dallamokat játszani. (szín: fekete/világosbarna/bármi ha jó áron van)
2020. jan. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!