Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Má is elgondolkodott már...

Má is elgondolkodott már arról, milyen lehet hátat fordítani a társadalomnak, és a semmi közepén élni?

Figyelt kérdés
Pl. egy erdőben élni távol a világ zajától. Van olyan, aki erre vágyik?

2020. jan. 8. 00:30
1 2 3
 11/25 hun_74 ***** válasza:
100%
Érdekelne a dolog.
2020. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"nem tudsz a társadalomtól, mert vagy rákényszerít az állam"

Ezt sosem értettem hogy miért jó az államnak kikényszeriteni hogy mindenki a társadalomban éljen.

Az aki kint él a vadonban legalább kisebb vagy semekkora teher az állam számára.

Mégis miért lehet ez?

2021. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert a felnevelésed pénzbe került.

Nem csak közvetlenül abba, amit rád költöttek, hanem pl. iskolát, orvosi rendelőt, pékséget, stb. stb. kellett építeni, ott embereket foglalkoztatni, más területeken is dolgoznak emberek, akik veled is foglalkoznak, stb.

Ezt be kell hoznod az államnak legalább hétszeresen, hogy nyereséges legyen a dolog.

Ma egy dolgozó embernek Magyarországon saját magán kívül el kell tartania minimum egy gyereket, egy nyugdíjast és még egy másik embert.


Ha te kivonulsz a társadalomból, akkor nem csak ez a pénz ugrik - hanem még ráadásul a társadalomnak valamennyit költenie kell arra is, hogy tovább is foglalkozzon veled.

De ha visszatérsz betegen, sérülten, csontig lefogyva, egy fillér nélkül, akkor ismét költenie kell rád.

2021. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én sokkal inkább azt sejtem benne hogy, az a cél hogy függ a "rendszertől", gazdagitsd az elitet, a háttérhatalmat, miközben egyre inkább biorobottá válsz.


Ezt így a társadalomtol távol élve tudná csak kikerülni az ember de úgy látszik nem engedik.

2021. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nyilván ez is benne van: a hatalom növekedni akar, és jól élni.

Amúgy te is ezt akarod, nem?

De a lényeg az, amit mondtam.

2021. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nálam még mindig aktuális ennek az életformának a létrehozása, és elgondolkodtató, amiket írtok.
2021. jan. 24. 01:18
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy titkos csoport uralmát és jólétét fenntartandó, nem tehetsz amit akarsz. Nem vagy szabad. Kb. 14 éves korodban (megtévesztett állapotban) aláírtad hogy nem vagy ember többé, így nem illet meg, az első számú alaptörvény, a szabadságjog. Aláírtad hogy személy vagy, erről igazolványt is kaptál. Az ember szabadnak születik. Ez az első számú alaptörvény. Utánanézhetsz. "Emberi jogok eyetemes nyilatkozata" ingyen letölthető. Szabad vagy, nem korlátozható. A trükk hogy átneveznek, és emberi mivoltodtól megfosztanak. Egy személy már nem szabad, és mi a jogban személyek vagyunk. Érdekeség: Romániában kb. 50 ezer szuverén ember él, ezek többnyire kissebb cégek tulajdonosai, és így nem adóztathatóak, nem büntethetőek. Minden okmányukat megsemisítették. Sajátokat csináltak. Szabadok.(ez nem teljesen igaz, mert a rendőrség meg van bízva hogy csesztesse, és verje őket, de egy ilyen létszámmal mást nem tudnak tenni.
2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 erre hogy tudok rákeresni?
2021. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Megyek és én is megsemmisítem minden okiratokat. És akkor mi lesz?

#17 elgondolkodtatott.

Tényleg, mi van akkor ha felgyújtom minden hivatalos okmányokat, kiköltözök egy tanyára és elvagyok?

2021. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jön a rendőr és semmiért sem tud már megbüntetni, kvázi nincs köze hozzád. Az okirataidon keresztül tudott előtte megbüntetni. Az okirataidat ugyan aláírtad, de jogszabály van arra is hogy egy megtévesztett állapotban aláírt dokmentum, érvénytelen.
2021. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!