Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem félsz, hogy mindjárt vége...

Nem félsz, hogy mindjárt vége a nyárnak?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit most elgondolkodtam rajta,hogy már "csak" 5 hét van.Mindjárt vége a júliusnak,aztán már csak az augusztus,de az olyan hamar elmegy.Én még nem akarok suliba menni,szinte most lett vége az évnek.:(
2010. júl. 21. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
baszus mindjárt suli neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jön a hideg meg minden nem akarom!!!
2010. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én csak a hideg miatt félek, megint halálra fagyok hónapokon keresztül -.-

Más oka nincs, most is dolgozom végig, ezután is ezt fogom tenni.

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
nem félek
2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Csak a suli miatt rossz, hogy mindjárt vége a nyárnak. De nekem meleg már nem kell, bőven elég volt ennyi, nem szeretem egyébként a nyarat. Úgyhogy azért viszont már várom, hogy november legyen...újra hűvös:D:D
2010. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
hűvös? ma pl. hűvös van. novemberben fagyhalál lesz...
2010. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 haggyámán ***** válasza:
92%
Nem. Mert a télnek is ilyen hamar vége lesz.
2010. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én a suli miatt nem igazán várom egyrészt,másrészt mert olyan hamar elmegy mindig a nyár,szinte alig csináltam vmit:Da tél mindig hosszabbnak tűnik jóval,mint a nyár,pedig az is ugyanilyen hosszú.Érdekes:)

Amúgy is nem szeretem azt a nagy meleget,lenne inkább 20-25 fok max,az tökéletes:)

2010. júl. 21. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem félek, csak szomi vagyok...amugy én imádtam a sulit és suliba járni is de most nehéz év áll előttem:(( a 8. osztály...:S
2010. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy is! Még csak most kezdődik! ;)

Gondolj bele, van egy angol barátnőm, aki elmondta, hogy ott előző héten kezdődött meg a nyáriszünet és szeptember 5-ig tart.

Úgyhogy mi inkább ne panaszkodjunk. :) Van még idő bőven.

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem félek! Sőt nem bánnám már, mert nem bírom ezt a meleget. Bár, nem vagyok már iskolás, akkor én se vártam. :)
2010. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!