Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Mindjárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mindjárt vége a nyárnak :S

Figyelt kérdés

Egész nyáron semmi érdekes nem történt még velem, olyan barátaim, akikkel "csakúgy" együtt lehet hülyülni nincsenek..pasim sincs. Az anyám felszedett magának egy pasit, akit nem kedvelünk tesómmal még kevésbé érzem jól magam itthol... Nem akarok rinyálni, de már ott tartok, hogy irigylem azokat, akiknek csak felszínes baráti kapcsolataik vannak, mert ők legalább kimozdulnak...

18L


2011. júl. 29. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
gyere velem holnap rutinom van és félek egyedül :s
2011. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés!

17/F

2011. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
akkor tesoddal menj el valamerre.én elvagyok itthon pl nekem teher lenne a mindennapos haverozás/csavargás
2011. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen . Ám merrefelé laksz ? :D
2011. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Dobj fel valami témát és beszélgessünk:D

22F

2011. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát a szar idő az én számításaimat is keresztülhúzta, ráadásul a baráti társaságunk is kezd szétesni, szóval én is itthon ülök és amilyen jól indult a nyaram, most már bátran jelentem ki, hogy ez életem legszarabb nyara
2011. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ez az, hogy esik az eső:S
2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj..unatkozol írj xD

Úgyis bukok az idősebb csajokra :)

16/F

2011. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem baj, szeptembertől suli. :)
2011. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
írj, privit, én is unatkozok itthon. Elmehetnénk csavarogni erre-arra, bulizni, stb :)
2011. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!