Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy kezelnétek a zaklatást? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A történetem 2014-ig nyúlik vissza. Akkoriban megismerkedtem egy pasival, de hamar lejött, hogy rettentőmód furcsa, és félelmetes. Kb 1-2 hónapig kavartam vele. De aztan ignoralni kezdtük egymást, közölte nem kellek neki, és külföldre költözött. Aztán amikor vége lett összejöttem egy másik sraccal, akit ő is ismert, és onnantól teljesen megkattant.. Hogy mi elárultuk őt, hogy en mekkora egy k..va vagyok stb. Elküldött a búsba, majd letiltott.. Ezutan egy időre eltünt.. Majd utana minden evben 2-3 alkalommal ram ír, hogy megfogja bosszulni amit tettem vele.. Minden honnan tiltottam az evek soran, de most az üzleti oldalamon írt legutobb karacsony utan. Rendőrseggel probalkoztam, de mivel most Amerikaban el sokmindent nem tudnak vele kezdeni. Egyszerűen csak unom mar a szarsagait. Nem ertem, hogy lehet valaki ennyire beteg, hogy időt szánjon erre, hogy találjon egy felületet ahol elér.. Pláne könyörgöm egy kavaras utan.. Most mar 5 ev utan ez nagyon fársztó..Meg azért bennem van, hogy elég félelmetes ez az egész. Ti mit tennétek a helyemben ?


2020. jan. 9. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A pasi személyiségzavarban szenved, enyhén pszicopata. A rendőrség nem fog védeni, főleg ha ekkora a távolság.

A legbiztosabb módszer amit tehetsz: még csak le se tiltsd ha ír! Egyszerűen törlöd az üzeneteit és nem foglalkozol vele és SOHA ne válaszolj semmit. Egy idő után el fogja unni, ha letiltod az ugyanolyan visszajelzés.

A hülyékre a legjobb ha nem foglalkozol vele, legyen az ő bajuk hogy hülyék :) nem kell, hogy lehúzzanak a saját szintjükre.

2020. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!