Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezelnétek ezt a...

Hogyan kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Tacskó nevezetű boltban a pénztárnál egy idős hölgy volt előttem a pénztárnál.

Végignézte mit rakok ki a szalagra, aztán tette a megjegyzéseket, ez tegnap olcsóbban tudtam volna megvenni, mert akciós volt, amaz a piacon olcsóbb. ez ez itt, az ott olcsóbb. Nem akartam udvariatlan lenni, inkább keresztül néztem rajta, mint akit nem érdekel. Ti belementetek volna egy szócsatába, vagy kikértétek volna magatoknak?


2014. nov. 13. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én megmondtam volna hogy :"hát engem nem nagyon érdekel ha pár száz ft-tal többet fizetek"
2014. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondhatni igaza is volt, de sokszor nincs elég idő, és energia, minden terméket máshol beszerezni. De egy nyugdíjas ráér...
2014. nov. 13. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott a válasz: "Igaza van, de sokszor nincs elég időm, energiám minden terméket máshol beszerezni."


:D

2014. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!