Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt, hogy kezelnétek ti?

Ezt, hogy kezelnétek ti?

Figyelt kérdés

Az van,hogy még nagyon fiatal vagyok "22éves" és hát volt olyan szerencsém, hogy egy nagyobb összeghez jutottam teljesen normális járható úton, és ez a pénz egyre csak nő.

Amúgy végzetségem közgazdász, és van lakásom szép autóm barátnőm, és biztos anyagi hátterem amit saját magamnak teremtettem meg, de it jön képbe a gond mindig, ha valahol megjelenek úgy állítanak be, hogy anyuci apuci kedvcenc fia és biztos tőlük kapta stb..

De hát ez egyáltalán nem így van szüleim elváltak és szegényen nevelkedtek ők is.

Mindig azt veszem észre, hogy irigyek az emberek, hogy tudok bánni a pénzzel, de az emberrekkel sajnos nem ez a kormhoz köthető mert még fiatal vagyok és nem tudom kezelni ezeket a dolgokat ilyenkor általában csönben vagyok és nem mondok semmit...


2014. júl. 7. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenem, ilyen problémák!
2014. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem ez nem érdekelne a helyedbe csak feleslegesen lovagolsz rajta.
2014. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok csak úgy elmenni ezek a dolgok mellett sajnos.De próbálkozom
2014. júl. 7. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól csinàlod maradj csendben,ne foglalkozz azzal ki mit mond.

Semmi közük hozzá.

2014. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ANYUCI-APUCI KEDVENCE!!


fuuuuuu-búúúúúú-húúúúúh

2014. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor csöndbe maradok.
2014. júl. 7. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Támogass engem egy lakással. Tök jó lenne, mert megmaradna havi 60.000 forintom és tudnék normálisan tanulni napi 4 óra utazás nélkül. xd Milyen könnyű is lenne az élet. Már annak is örülnék, ha nulláról indulhatnék és nem mínuszról... Na de hát ez már csak ilyen. Amúgy meg senkinek semmi köze a pénzedhez, nem kell velük foglalkozni. Mindig lesznek irigy emberek... Avagy a másik verzió, hogy ha ezzel ganéznak veled, akkor legyél te is gané, szívd a vérüket. Meséld el, hogy megdolgoztál érte és hogy ez a Te érdemed, őket se tartja vissza semmi ettől, aztán annyi.


Most komolyan.

"és hát volt olyan szerencsém, hogy egy nagyobb összeghez jutottam teljesen normális járható úton, és ez a pénz egyre csak nő."

Igazán adhatnál tippet nekem. :D

2014. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!