Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugyanazt álmodom már 2 hete....

EmmaAnna kérdése:

Ugyanazt álmodom már 2 hete. Van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, azt jó tudni... Szóval már 2 hete azt álmodom, hogy az egyik barátnőmmel (az álmomba nem látom az arcát, így csak következtés) sokat iszunk, így berugunk majd elkezd kergetni, amikor bejutunk egy tengerparti bulira, ahol ő felmegy a színpadra és felhúzza a pólóját, de melltartó nélkül van, így az is látható. Én ennek láttán beleszeretek, majd leugrik a színpadról és csókolózunk (de nagyon sokáig), aztán bemegyünk egy házba és nemi aktus keletkezett köztünk (remélem mindenki érti) aztán itt be is fejeződik az álom. Viszont tudni kell hogy egyre jobban úgy érzem hogy bi vagyok, ez egy jel lehet? Kérlek válaszoljatok!

2020. jan. 11. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen jelentése nincs. De azt jelzi, h vagy sokat gondolsz erre, ilyesmire, vagy foglalkoztat a dolog, és/vagy az agyad most dolgozza fel ezeket.

Mondok egy példát. Egy időben sokat álmodtam azt, h fogaskerekeket eszek. Ez sem jelent semmit, mert akkoriban sokat szereltem, sokat gondolkodtam az alkatrészeken, így álmomban is foglalkozott velük az agyam.

2020. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nagyon rossz, hisz egész nap ezen gondolkozom és másról is elveszi a figyelmem... Nem tudom hogy tudnám kiverni a fejemből.
2020. jan. 11. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak már évek óta visszatérő álmaim, két témában is. Biztos téged is ez foglalkoztat, amit álmodsz, az is lehet, hogy tudat alatt. (Lásd Freud)
2020. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írod, hogy lány vagy, akkor is tudtuk volna. Az álmok jelentését csak ők akarják megfejteni, a pasik két lábbal állnak a földön.
2020. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!