Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mert nagyon...

Mit csináljak? Mert nagyon unatkozom! Nem most hanem minden nap amikor nem lehet kimenni mer 2m sár van meg esik.

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasás izgalmas könyveket ha kell küldök. Filmek sorozatok! Barátodat hívd át és videójátékozzatok vagy csak magadban főzz valamit vagy süss. Kezdj bele egy projektbe hogy barkácsolsz valami királyat de csak akkor ha esik vagy trutymó van kint.
2020. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit tanácsoltok a nyári szünetre?Olvasni filmet nézni nem nagyon szeretek!
2020. jan. 15. 18:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 15. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat mint pl én 600 forintból elutaztam debrecenbe és ott megnéztem minden ingyenes látványosságot nem drága ha egyedül mész ha valami konkrétabb programot szerveznél ami fizetős akkor a Budapesti szabadulószobák nagyon jó megoldások. Vagy lazer tag. De én egy hetet a nyárból arra szántam hogy magyarország legjobb fürdőit bejártam a haverokkal.
2020. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos én nem tudok ilyeneket szervezni:(
2020. jan. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!