Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ragodok, gorcsolo...

Nagyon sokat ragodok, gorcsolok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves lany vagyok,4honapja dolgozom. Az a problémám,hogy mostanaban egyre többször ragodok,szorongok “hulyesegeken”. Mert amiota penzt keresek sok mindent szeretnek megvalósítani és az első dolgot sikerült is,megvettem az első autómat ami ráadásul nem is rossz kocsi. Nagyon sok célom van de sok hátulütője is mint pl szorongok,begorcsol a hasam,nem tudok aludni.. mindig jar az agyam,hogy vajon a párommal mikor költözünk össze,hogy fog alakulni köztünk,regi dolgokon gondolkozom,mielott kocsiba ülök nehogy bakizzak vmit..nincs olyan amin ne tudnek rágódni emiatt enni se tudok. Tudom h ez mind felesleges aggódás mert amit kigondolok megvalósítom,de nem tudok leállni. Valakinek hasonló szituáció?

2020. jan. 12. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hova macskagyökér kivonatú nyugtató
2020. jan. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!