Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én szerintem nem volt...

George1113 kérdése:

Csak én szerintem nem volt olyan énekes a földön mint Zámbó Jimmi?

Figyelt kérdés
Még soha nem hallottam hozzá foghatót! Ismerték őt amerikában? Halgatták a zenéjét külföldiek? Egyáltalán világhírű énekes volt?
2020. jan. 12. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak itthon volt nagyszám elvégre csak magyarul énekelt.
2020. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hangterjedelme volt, es hozza penetransan borzalmas hangfekvese (gyk. olyan torokhangja, hogy rezonalt tole az ember koponyaja). Magyarorszagon kivul alig ismertek, leven magyarul enekelt, azzal meg nehez ervenyesulni.


Az altala muvelt stilus izles dolga, en mondjuk 2 percig sem tudtam elviselni, dehat nem vagyunk egyformak.

2020. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kár hogy nem ismerték. Meg az is hogy nincs már.
2020. jan. 12. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

"Csak én szerintem nem volt olyan énekes a földön mint Zámbó Jimmi?

Még soha nem hallottam hozzá foghatót!"


Ezzel egyetértek, csak negatív értelmeben! Semmi pozitívat nem találtam egyetlen számában sem, meg az éneklési módjában sem, a hangja meg igen bántó volt.


De szerencsére MO-o kívül nem ismeri senki, ezért nem kell miatta szégyenkezni.

2020. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van még pár száz öregasszony, akik azt vallják, mint te. Úgyhogy no para, nem vagy egyedül.
2020. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos kár. Engem nem különösebben érdekel jobban mint szomszéd Mari néni halála, dehát kinek a pap, kinek a papné.
2020. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted , 2000 környékén internetes szavazást nyert Imre miszerint ő a vilag legrútabb nője ...
2020. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért lehetett sikeres, mert most se nagyon van magyar zenész, valamit meg csak hallgatni kellett. De ez csak a véleményem. pl. az Omega ezerszer jobb.
2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szetintem azért gondoljátok így mert ti más generációk vagytok. 90-es évek végén még lehet meg sem voltatok, vagy óvodába jártatok.


De elfogadom. Nem tetszhet mindenkinek a hangja.

2020. jan. 12. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

"90-es évek végén még lehet meg sem voltatok, vagy óvodába jártatok."

A 90-es években én már Pokolgépre, Ossiánra, Moby Dickre, Tankcsapdára pogóztam, Dzsimi hangjától kirázott a hideg. De mint tudjuk, még az állatvilág sem viselte jól. Köszönjük, Kakas.

2020. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!