Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valakiből tetováló?

Hogyan lesz valakiből tetováló?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kézügyességem van. Most 11-es vagyok, gőzerővel kellene készülni a továbbtanulásra, egyetemre, érettségire stb... Mindenki tudjaelyik egyetemre akar menni, mit szeretne tanulni..., nekem meg fogalmam sincs ezekről, egyre jobban csak arra az egy dologra tudok gondolni hogy márpedig én tetováló szeretnék lenni. Mindig is jó kézügyességem volt, szeretek rajzolni, új dolgokat alkotni. Amikor először feltették a kérdést hogy milyen munkát szeretnék majd a jövőben, csak azt válaszoltam, hogy egyáltalán nem tudom magam elképzelni egy irodában vagy valami hivatalos helyen, olyan munkát szeretnék amiben

van valami kreativitás, ahol valami maradandót csinálhatok, és hát mi is lehetne maradandóbb eg, tetkónál :)

Szóval az lenne a kérdésem hogyan lehet valakiből tetováló, okj-s képzésben ugye nincs ilyen (és addigra meg okj sem lesz már), az ilyen tanfolyamok meg elég drágák és vajon megérik az árukat, vagy milyen más út van? A tanácsotokra, tapasztalataitokra lennék kíváncsi mi is a menete annak hogy valakiből tetováló váljon?



2020. jan. 12. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell biztos valamilyen képzés keress rá arra hogy OKJ tetováló képzés vagy csak simán hogy tetováló képzés.
2020. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs hivatalos tetováló képzés( magyarul nincs OKJ szakma bejegyezve mint tetováló, van tanfolyam 400-500ezer forintért, de ennek az árán sőt kevesebbért is tudsz egy normális tetováló mestert találni, aki elkezd veled foglalkozni.) Ajánlom Müllner Csaba online tanfolyamát, és Guy Aithcinson könyvét kezdésnek. Az hogy jól rajzolsz, relatív, mert nem biztos, hogy elég lesz ahhoz, hogy elkezdj tetoválni, tehát készülj fel arra, hogy elehet a rajzolást is az alapoktól kell kezdened, de mindenképp fejleszteni kell majd.


Müllner Csabi tanfolyama és egy normális tetováló mester keresése együtt a legjobb és ezekre ne sajnáld a pénzt és időt. :)

Sok szerencsét és kitartást!

egy tetováló

2020. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!