Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtál már ki kérdést ami...

Írtál már ki kérdést ami teljesen komoly és őszinte volt, mások mégis azt mondták rá h kamu?

Figyelt kérdés
Én nagyon a szívemre veszem mikor egy kérdésemre csak rosszindulatú válaszokat kapok,meg h kamu az egész :8 Örülök annak h vannak akik a problémámat csak kamunak tartják,mert ők jobb helyzetben vannak,de akkor tartsák magukban a véleményüket.
2010. júl. 21. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy inkább többet képzeltek bele, mint amiről valójában szólt a kérdés. Egyszer megkérdeztem, hogy hogyan lehet leszokni a heroinról, erre mindenki nekemesett, hogy milyen gáz vagyok, bla bla, a legkedvesebb válasz is az volt, hogy forduljak szakemberhez. Amikor írtam, hogy nem rólam van szó, csak érdekel, közöm nincs hozzá, akkor nem hitték el. De ez inkább a fordítottja a kamukérdéseknek.
2010. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésedre írták, h kamu? Vagy mi volt a kérdés? Le tudod írni nagyjából?
2010. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem szeretném belinkelni,már így is elég sok hideget kaptam érte. Nem akarom h sokan megint felfujják a kérdésemet. örülök is h már nem válaszolnak a kérdésemre. De nekem nagyon rosszul estek olvasni azokat amiket irtak/feltételeztek rólam. Pláne ugy,h tudom h nem vagyok olyan mint amilyennek be akartak skatulyázni,és a problémám is valós volt.

Csak én vagyok ilyen h.ülye h így a lelkemre veszem?

2010. júl. 21. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen elég rossz érzés de mondjuk az olyanok akik azt írják ,h lánnyá változott meg ,h most űrhajóbol ír v. fel vették a roxfordra ez elég hihetletlen :S
2010. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne kamu, be mernéd linkelni. Nekem is volt egy, amire azt mondták, h fake, fel is jelentették, így a modik kitörölték én pedig nem kaptam rá választ :(

De szerencsére már megoldódott a probléma :D

2010. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem,az ém problémám nem olyan volt h lánnyá változtam vagy ilyesmi.

Nem akarom belinkelni,mert nem akarom h ujabb válasz érkezzen rá. H az a sok b.unkó ujból neki álljon sértegetni. nagyon rossz volt olvasni is amiket irtak,még sírtam is miatta

2010. júl. 21. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Látod, ott a probléma(sírtál). Nem kell ennyire a lelkedre venned. Inkább nevess a sok hülyén, hogy ennyi eszük van.

Amúgy mi változott lánnyá, mi van?? Belinkelnéd? :D

2010. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csak az előző írtam :9 irták h sok kérdésről tényleg látszkik h kamu PL. most változtam lánnyá xD mondjuk én ilyet még nem láttam :)


Tudom h nem kéne a szívemre venni,de rosszul esett olvasni is amit irtak.Még jó h nem ismernek igaziból,nem tudom mit csináltam volna ha képembe mondják :S


na mindegy csak kivéncsi voltam h másnak is rosszul esik e ha lekamuzzák a valós problémáját és még oltogatják is...

2010. júl. 21. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel mégegyszer, de normálisan.
2010. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!