Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztosan minden hivatalos,...

Biztosan minden hivatalos, hivatali, okmánnyal kapcsolatos üzenetet megkapok a az értesítési tárhelyemre?

Figyelt kérdés
Volt egy idős, kissé kontár könyvelőm, akinek hozzáférése volt az ügyfélkapumhoz és az értesítési tárhelyemhez. (tarhely.gov.hu) Mintha gyanúsan kevés üzenet érkezne mostanában oda. Például a jogsim is le fog majd járni, ilyesmiről értesíteni szoktak nem? Hogyan tudhatom ellenőrizni, hogy nem állított-e el valamit? Egyáltalán el lehet állítani? Lehet csak paranoia, de én sem vagyok egy technikai zseni, és félek kicsit, hogy belenyúlt valamibe, ami bajt okozhat. Remélem alaptalanul félek, de ötletem sincs hol ellenőrizzem, hogy működik-e az elektronikus kapcsolattartás?

2020. jan. 14. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
H van ügyfélkapud és be tudsz lépni, akkor értesítést is fogsz kapni, már amennyiben jó e-mail cím van megadva. De ha belépsz a tárhelyre, akkor ott látszik az összes kiküldött értesítés akkor is, ha mondjuk nem a te, hanem a könyvelőd e-mail címe lett megadva.
2020. febr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!